ERIC WITH. Figurscene med dansepar, olie på Panel, signeret.

284301. ERIC WITH. Figurscene med dansepar, olie på Panel, signeret.

34 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric With (1916–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Eric With (1916–2000)

Antal besøg: 1.061