SERVICEDELE, porcelæn, 3 stk., inklusive "Grøn Anna".

284285. SERVICEDELE, porcelæn, 3 stk., inklusive "Grøn Anna".

Bringer, "Green Anna", Rörstrand, højde 1,5 cm Skål, "Green Anna", Rörstrand, diameter 20,5 cm Svampeterrine, "Klöfver", Gustavsberg højde 24 cm.

Brugsslitage.
Mindre revne i skål.
Terrin med krakelering på indersiden af låget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Mindre revne i skål.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.142