SALONBORD, plader af forgyldt træ og marmor, 20. århundrede.

284266. SALONBORD, plader af forgyldt træ og marmor, 20. århundrede.

Dobbelt marmor toppe Forgyldt alderspatineret træ Højde 63 cm Bredde 58 cm Dybde 27 cm.

Brugsslitage en fod med dekorativ afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 539