SPISEMØBLER, 5 dele, Bertil Fridhagen, Bodafors.

284122. SPISEMØBLER, 5 dele, Bertil Fridhagen, Bodafors.

Mærkemærket.
Bord, diameter ca. 124, højde 74 cm.
Stole, 4 stk.
Skiver, 2 st på 55 cm.

Brugsslitage.
Skive med pletter, ridser.
Ben med tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærkemærket.
Stole, 4 stk.
Skiver, 2 st på 55 cm.

Brugsslitage.
Skive med pletter, ridser.
Ben med tørre revner.

Antal besøg: 1.062