STENtøj OG TRÆVARER, 4 dele, 1800-1900 tallet.

284108. STENtøj OG TRÆVARER, 4 dele, 1800-1900 tallet.

Kaffekværn på træplade, højde 26,5 cm 2 krus, højde 20 cm Ask med låg, monogram KODE, dateret 1815.

Brugsslitage.
Afvisning af brug på kruset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Afvisning af brug på kruset.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 983