JOSEP ESCUDÉ I BARTOLÍ. animerede landskab.

2840595. JOSEP ESCUDÉ I BARTOLÍ. animerede landskab.

Olie på lærred Signeret 60x100 cm.

På bagsiden, patches. Gammel restaurering og genindførelse. Stel i formpresset og forgyldt træ, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 363