284007. FOOD GROUP, 6 dele, "Svensk Pels", Göran Malmvall, Karl Andersson & Sønner.
Rund form, top i teaktræ med lakeret bund. En udtrækstop (Bredde 54 cm) og 4 stole med polstrede sæder. Borddiameter 110, højde 75 cm.
Slitage, mærker, ridser, forbrændinger, en fælg mangler på indsatsen.