AUGUSTE HENRI BERNARD. Olie på lærred, signeret.

283928. AUGUSTE HENRI BERNARD. Olie på lærred, signeret.

Blomster stilleben.
Ca. 33x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blomster stilleben.
Ca. 33x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.369