STOLE, et par og skammel, Nk, 1930'erne.

283867. STOLE, et par og skammel, Nk, 1930'erne.

Stole ryg højde 80, sæde højde 46 cm Taburet længde 56, bredde 38, højde 46 cm.

Brugsslitage, ridser og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.133