YDERFOER i porcelæn, 6 stk inkl. Hackefors og Ceramiche Pigato.

283726. YDERFOER i porcelæn, 6 stk inkl. Hackefors og Ceramiche Pigato.

2 potter med reliefdekoration, højde 13 cm Stemplet FF Pigato, M Italy Potte med hanke, højde 15 cm, Hackefors 24 Potte med hanke, højde 13 cm, Hackefors 19 Potte med hanke, højde 13 cm, Hackefors 40 Potte, højde 10 cm Stemplet Karlskrona, 1049/97.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.056