JEAN PARRY WILLIAMS. LIGGENDE HUND.

2836931. JEAN PARRY WILLIAMS. LIGGENDE HUND.

Litografisk tryk, signeret med kuglepen nederst til venstre.
9,5 cm x 20,5 cm (26 cm x 32 cm inklusive ramme).

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 318