HAVESTOLE, metal, 4 stk., 20. århundrede.

283655. HAVESTOLE, metal, 4 stk., 20. århundrede.

Ryghøjde 96 cm.

Brugsslitage.
Rust og malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 96 cm.

Brugsslitage.
Rust og malingstab.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 989