EMMA LÆNESTOL, 1 par, århundredeskiftet 1800/1900.

283648. EMMA LÆNESTOL, 1 par, århundredeskiftet 1800/1900.

Blåt betræk, et med hjul og et uden hjul.

Pletter og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.052