VASER, 3 stk, glas, Vicke Lindstrand Kosta, sign.

283585. VASER, 3 stk, glas, Vicke Lindstrand Kosta, sign.

Vase signeret Kosta LH 1803 højde 19,5 cm.
Vase signeret Kosta LH 1826 højde 15,5 cm Vase signeret Kosta LH 1449 højde 8 2 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.390