BORDFOTOGENLAMPE, messing og jern, gustaviansk stil, 20. århundrede.

283541. BORDFOTOGENLAMPE, messing og jern, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Søjleformet stel i messing på firkantet jernbund.
Højde 84 cm.

Brugsslitage, pletter, belægninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 84 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 652