LOUIS VUITTON. Taske, "Siracusa MM".

2834343. LOUIS VUITTON. Taske, "Siracusa MM".

Dametaske med justerbar skulderrem, Damier azur med detaljer i lyst læder, gule sømme. Guldfarvede metalbeslag stemplet "LOUIS VUITTON". Foret i beige kanvas, indvendig to lommer. Stemplet "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Mål 36 x 27 x 12 cm.

God stand.
Uvæsentligt Brugsslitage.
Overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 36 x 27 x 12 cm.

God stand.
Uvæsentligt Brugsslitage.
Overfladesnavs.

Antal besøg: 1.253