ÅKE EVAN KARLSSON. Vægrelief, bronze, Mona Lisa, signeret.

283422. ÅKE EVAN KARLSSON. Vægrelief, bronze, Mona Lisa, signeret.

Længde 49 cm Bredde 32 cm Unik, fås kun i 1 eksemplar.

Alders slid. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alders slid. Mindre ridser.

Antal besøg: 1.464