SPINNING ARCHAIR, "Galaxy", Alf Svensson og Yngvar Sandström, Dux.

283379. SPINNING ARCHAIR, "Galaxy", Alf Svensson og Yngvar Sandström, Dux.

Hvid plast med rød/hvid/blå stofbetræk.

Stof med pletter og bleget. Brugsslitage/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.820