Vægophæng til slips i poleret bøg Til 21 slips Længde 40 cm Stemplet Valdomo Telefonbord i teaktræ med skuffe og hylde Højde ca. 26 cm Længde 40 cm Dybde 26 cm.
Brugsslitage Phone bord med ridser mærke? på bordpladen.