SØLV, 1800-/1900-tallet.

SØLV, 1800-/1900-tallet.
283190. SØLV, 1800-/1900-tallet.

Blandt andet hulkrus, cigaretetuier, skeer og manchetknapper.
Samlet vægt ca 935 gram.

Slitage, skader, graveringer. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 935 gram.

Antal besøg: 869