STRANDTASKE og TØRklæder, 3 dele, Lena A. Linderholm. Anden halvdel af det 20. århundrede.
283186. STRANDTASKE og TØRklæder, 3 dele, Lena A. Linderholm. Anden halvdel af det 20. århundrede.
Pynt i form af appelsiner og citroner. Vandafvisende materiale. Foret indvendigt. Signeret på tryk.
1 pose 45 x 45 cm, ekskl. skulder strop.
2 tørklæder på 120 x 35 cm.
2 tørklæder på 120 x 35 cm.