MAKEUPBORD OG MAKEUPSTAD, teak / mahogni / eg.

283115. MAKEUPBORD OG MAKEUPSTAD, teak / mahogni / eg.

Midten af det 20. århundrede, længde 75, bredde 40, højde 71 cm.

Slitage og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og snavs.

Antal besøg: 1.744