LÆNESTOLE, 1 par, barokstil, omkring 1900.

283011. LÆNESTOLE, 1 par, barokstil, omkring 1900.

Et par lænestole i barokstil med udskåret indretning og med rødmønstret fløjlspolstring Højde 130 cm.

Brugsslitage One stol med mindre afslag på et armlæn og afslag på den ene fod Der mangler nogle dekorative søm på begge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 824