TITTI GNOSPELIUS. 5 st. Akvareller og tryk, signeret.

283010. TITTI GNOSPELIUS. 5 st. Akvareller og tryk, signeret.

Akvarel, buket, billedareal 37 x 30 Akvarel, "HMS Falken", billedareal 33 x 27 cm Akvarel, bjørneunge i træer, billedareal 23 x 17 cm 2 print, rådyr og los, billedareal 30 x 22 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.188