TAGBESLAG i messing og krystal, midten af det 20. århundrede.

282984. TAGBESLAG i messing og krystal, midten af det 20. århundrede.

Loftslampe med 8 lyspunkter.
Højde til skål ca. 30 cm.
Diameter 46 cm.

Løsne prismer Elektrisk ikke funktionstestet Brugsslitage Prismer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Loftslampe med 8 lyspunkter.
Højde til skål ca. 30 cm.
Diameter 46 cm.

Antal besøg: 758