VÆGLAMPE, 2 lyspunkter, brændt forgyldt metal, 20. århundrede.

282969. VÆGLAMPE, 2 lyspunkter, brændt forgyldt metal, 20. århundrede.

Med prismer.
Højde 28 cm.

Brugsslitage, stearinlysrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med prismer.
Højde 28 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 538