VICTOR VASARELY. "ELCHE", 1972.

2829203. VICTOR VASARELY. "ELCHE", 1972.

Signeret, nummereret 92/150, kromolitografi, dagstørrelse ca 47x38 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Victor Vasarely (1906–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besøg: 452