JAUME CARBONELL. „St. Creus II“.

2828960. JAUME CARBONELL. „St. Creus II“.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret, med titlen og dateret 1999.
46x55 cm.

I god stand. På rammen, spor af gips.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
46x55 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 334