JAUME CARBONELL. En ung kvinde.

2828912. JAUME CARBONELL. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret og dateret 2001 61,5x50 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 297