JOSEP OLIVET LEGARÉS. animerede landskab.

2828363. JOSEP OLIVET LEGARÉS. animerede landskab.

Olie på bord
Signeret
16,5x22 cm.

små fejl Stel i forgyldt og polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret
16,5x22 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 275