FLAGSTOLKNAP, glas, "Rix-Kulan"; Gust Strömblad, Gøteborg. 20. århundrede.

2828215. FLAGSTOLKNAP, glas, "Rix-Kulan"; Gust Strömblad, Gøteborg. 20. århundrede.

Højde ca 38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 38 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 616