BOGHYLDE, teaktræ, Breox, midten af det 20. århundrede.

282809. BOGHYLDE, teaktræ, Breox, midten af det 20. århundrede.

3 sektioner og hængeskab, højde 161 cm.

Finerskader, slitage og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.192