SEKRETÆR, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

282785. SEKRETÆR, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Længde 88, bredde 47, højde 99 cm.

Brugsslitage og finerskader på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 625