282772. Sæt, 4 malerier, 20. århundrede.
Papolie, 33 x 49 cm, signeret Söndvod -45.
Olie på lærred, 40 x 80 cm, signeret Lund.
Olie på lærred, 38 x 41 cm, signeret?.
Olie på lærred, 50 x 85 cm, signeret J ZON.