SERVERINGSVOGN MED AVISREYLDE, engelsk stil, 20. århundrede.

282758. SERVERINGSVOGN MED AVISREYLDE, engelsk stil, 20. århundrede.

Højde 57 cm. Længde 52 cm. Dybde 50 cm.

Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser.

Antal besøg: 724