JAGTASKE, KRUTHORN, HAGELPUNG OG FÅGELSLINGA, 1800-tallet.

282744. JAGTASKE, KRUTHORN, HAGELPUNG OG FÅGELSLINGA, 1800-tallet.

Stadig hudhjørner. Forskellige størrelser. Taske med dekoration på messingbue, størrelse 19 x 18 cm. Et pulverhorn med udskåret dekoration.

Brug/aldersslitage. Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug/aldersslitage. Skader.

Antal besøg: 1.021