VÆGUR, 2 stk, inklusive Junghans, omkring midten af det 20. århundrede.

282736. VÆGUR, 2 stk, inklusive Junghans, omkring midten af det 20. århundrede.

Træ og keramik.
Højde ca. 20-60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træ og keramik.
Højde ca. 20-60 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.957