STORMLYS, 2 stk, Primus No 1081, Radius No 119.

2827129. STORMLYS, 2 stk, Primus No 1081, Radius No 119.

Højde ekskl. håndtag 26 - 36 cm.

Brugsslitage. Smuds. Radius mangler dele. Ikke gennemgået eller funktionelt testet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 761