SYBORD / Kommode, rokokostil, 18-1900 tallet, Tyskland.

282522. SYBORD / Kommode, rokokostil, 18-1900 tallet, Tyskland.

Eg, højde 78, længde 68, bredde 43 cm.

Brugsslitage, stolper omkring nøglehuller mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 665