ULF ASCHAN. Model, olie på Panel, signeret.

2824480. ULF ASCHAN. Model, olie på Panel, signeret.

Signeret Aschan.
Model Eva Aschan.
Billedstørrelse 46 x 38 cm.
Rammemål 60 x 52 cm.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ulf Aschan (Født 1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Aschan.
Model Eva Aschan.
Billedstørrelse 46 x 38 cm.
Rammemål 60 x 52 cm.

Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ulf Aschan (Født 1930)

Antal besøg: 604