12 knive, længde 22 cm, 4 smørknive, 1 ostekniv 12 gafler, længde 18 cm, 6 gafler, længde 14 cm, 12 skeer, længde 18, 12 skeer, længde 15 cm 8 forskellige serveringsbestik.
Brugsslitage, ridser.