LÆNESTOL, "Benarp", IKEA, 2000'erne.

2823514. LÆNESTOL, "Benarp", IKEA, 2000'erne.

Aftageligt stof på sædehynden.
Bredde ca 89 cm, dybde ca 80 cm, højde ca 105 cm, sædehøjde ca 38 cm, sædedybde ca 52.

Brugsslitage, 2 knapper mangler, ben senere malet, pletter, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.572