CUP, Sølv.

CUP, Sølv.
2822467. CUP, Sølv.

Stemplet kattefod, Stockholm, Z8, utydeligt stempel Højde 22,5 cm Vægt 271 gram.

Brugsspor, gravering.

Tema

An estate from Limhamn

Få foretaget en gratis vurdering!
2822467. CUP, Sølv.

Brugsspor, gravering.

Tema

An estate from Limhamn

Antal besøg: 207