BORD, 7 dele i eg, 20. århundrede.

2822400. BORD, 7 dele i eg, 20. århundrede.

Klapbord i mørkbejdset massiv eg med 6 indsatsplader á hver 39,5 cm.
Drejede ben.
Mål: 135 x 64 cm, højde 73 cm. Størrelse med klapper udfoldet 135 x 90 cm, største mål med 6 indsatser 327 x 135 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, toppladen er defekt.

Tema

An estate from Limhamn

Få foretaget en gratis vurdering!

Drejede ben.

Tema

An estate from Limhamn

Antal besøg: 340