MAKE-UP BORD, og stol, 1950'erne / 60'erne.

282187. MAKE-UP BORD, og stol, 1950'erne / 60'erne.

Toiletbord med glasplade og spejl Længde 84, bredde 41, højde 115 cm Stol med nittet gallonbetræk.

Brugsslitage og 2 mindre brugsspor på stol.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.690