MICHAEL KESSLER. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret 89.

282078. MICHAEL KESSLER. Komposition, olie på Panel, signeret og dateret 89.

94 x 66 cm.

skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

94 x 66 cm.

skader.

Antal besøg: 1.238