GYNGE, almindelig mand, træ, 20. århundrede.

2820533. GYNGE, almindelig mand, træ, 20. århundrede.

Krog til ophæng. Malet Højde 112 cm Dybde 52 cm Bredde 40 cm.

Alders- og Brugsslitage, mærker, falmning af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 333