JOHANNES LARSSEN. litografi, efter originalt maleri af Otto Sinding.

281938. JOHANNES LARSSEN. litografi, efter originalt maleri af Otto Sinding.

50 x 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 35 cm.

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.650