PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.

PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.
2819096. PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.

Motiv, hvidløg, artist proof IV, billedstørrelse 6,5x9cm, rammestørrelse 36,5x30,5cm, signeret.

Stel med Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stel med Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Antal besøg: 424