PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.

PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.
2819073. PENTTI KASKIPURO. TØRPUNKT.

Motiv, skåret agurk, artist proof IV, billedstørrelse 10x11cm, rammestørrelse 40x32cm, signeret.

Stel med Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stel med Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Antal besøg: 471